vlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapka

vlnená pixie čiapka

€23.00

Vlnená pixie čiapka, ktorá sa výborne hodí od jesene až do jari. Čiapočka je ušitá z "varenej" vlny, ktorá sa má vynikajúce termoregulačné vlastnosti, je dostatočne hrejivá no zároveň...

Please Choose:
Popis produktu

Vlnená pixie čiapka, ktorá sa výborne hodí od jesene až do jari. Čiapočka je ušitá z "varenej" vlny, ktorá sa má vynikajúce termoregulačné vlastnosti, je dostatočne hrejivá no zároveň "dýcha". "Hrýzť" nebude, je celá podšitá bavlnenou látkou, alebo ľanom. 

Zloženie: 

100% varená vlna - je čisto prírodný materiál, ktorý vďaka špecifickému namáčaniu do horúcej vody získa ideálne vlastnosti, je ľahká a pohodlná na nosenie. 

Podšivka: 100% bavlna alebo 100% ľan

Varená vlna dokáže  absorbovať vlhkosť až do tretiny svojej váhy, takže krásne odvádza vlhkosť. Podšívka je z príjemnej bavlny, alebo ľanu. 

"Šnúrky" na viazanie sú z kože. 

Starostlivosť o vlnenú čiapku:

Jednou z výborných vlastností vlny je, že často stačí znečistené miesto iba nechať zaschnúť a potom jemne vyprášiť, či očistiť napríklad uterákom. 

V prípade, že bude čiapočka predsa potrebovať pranie, odporúčame jemne vyprať v rukách s čistiacim prostriedkom na vlnu. Niektoré pračky majú program na pranie vlny, no toto by som skúsila iba ak 100% veríte svojej pračke :-) 

Sušiť voľne na vzduchu, vodorovne položené. 

Najlepšie je zvreriť čistenie do čistiarne. 

Veľkosti:

S -  6.mes. až 1 rok

M - 1 rok až 3 roky 

L  - 3 roky až 6 rokov 

Hodnotenia  (0)
Košík