vlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapkavlnená pixie čiapka

vlnená pixie čiapka

€23.00

Vlnená pixie čiapka, ktorá sa výborne hodí od jesene až do jari. Čiapočka je ušitá z "varenej" vlny, ktorá sa má vynikajúce termoregulačné vlastnosti, je dostatočne hrejivá no zároveň...

Vyberte:
Popis produktu

Vlnená pixie čiapka, ktorá sa výborne hodí od jesene až do jari. Čiapočka je ušitá z "varenej" vlny, ktorá sa má vynikajúce termoregulačné vlastnosti, je dostatočne hrejivá no zároveň "dýcha". "Hrýzť" nebude, je celá podšitá bavlnenou látkou, alebo ľanom. Čiapku podšívame tiež hrejivým bavlneným "barančekom". Je to bavlnená verzia fleesu. 

Zloženie: 

100% varená vlna - je čisto prírodný materiál, ktorý vďaka špecifickému namáčaniu do horúcej vody získa ideálne vlastnosti, je ľahká a pohodlná na nosenie. 

Podšivka: 100% bavlna alebo 100% ľan

Varená vlna dokáže  absorbovať vlhkosť až do tretiny svojej váhy, takže krásne odvádza vlhkosť. Podšívka je z príjemnej bavlny, alebo ľanu. 

Starostlivosť o vlnenú čiapku:

Jednou z výborných vlastností vlny je, že často stačí znečistené miesto iba nechať zaschnúť a potom jemne vyprášiť, či očistiť napríklad uterákom. 

V prípade, že bude čiapočka predsa potrebovať pranie, odporúčame jemne vyprať v rukách s čistiacim prostriedkom na vlnu. Niektoré pračky majú program na pranie vlny, no toto by som skúsila iba ak 100% veríte svojej pračke :-) 

Sušiť voľne na vzduchu, vodorovne položené. 

Najlepšie je zvreriť čistenie do čistiarne. 

Veľkosti:

S -  6.mes. až 1 rok

M - 1 rok až 3 roky 

L  - 3 roky až 6 rokov 

Hodnotenia  (0)
Košík